Tereza Straková

Mgr. TEREZA STRAKOVÁ

Fyzioterapeutka a lektorka jógy

Jsem tady pro Vás…

Pro Vás, které něco bolí, trápí či se jen „necítíte ve své kůži“. Pro Vás, kteří se toužíte spřátelit se svým tělem, porozumět mu a přijmout ho v celé jeho kráse a jedinečnosti. Pro Vás, kteří jste se rozhodli převzít zodpovědnost za to, jak se Vám daří. Pro Vás, kteří se chcete učit větší vnímavosti a objevit radost z pohybu. A v neposlední řadě také pro Vás, kteří vnímáte, že fyzické tělo je chrámem naší duše – vzácné a jedinečné záře, kterou obohacujeme svět. A že i ta se potřebuje mít dobře, abychom se mohli těšit dobrému zdraví…

Jsem fyzioterapeutka a lektorka jógy. Práce se pro mě stala láskou i posláním. Učarovala mi zejména metoda Ludmily Mojžíšové, pomocí které provázím ženy na jejich cestě za miminkem. Můžete za mnou přijít také s bolestmi zad, krční páteře, pánve, kostrče či jiných částí pohybového aparátu, bolestivou nebo nepravidelnou menstruací, endometriózou či stresovou inkontinencí.

Můj přístup k léčení je celostní. Uvědomuji si, jak je tělo úzce propojené s psychikou, a proto považuji za nutné uvažovat o našem zdraví v širších souvislostech. Fyzioterapii tedy doplňuji o další aspekty. Povedu Vás krůček po krůčku k úpravě celkového životního stylu, k hlubšímu vnímání sebe sama a tím i k většímu uvolnění. Poradím Vám, jak o sebe pečovat, abyste se cítili ve svém těle dobře a dokázali sami předcházet případným problémům. Budu Vás učit zdravému pohybu a vhodnějším pohybovým návykům. Z jógy a fyzioterapie jsem udělala nejlepší kamarádky, cvičení ráda kombinuji s konceptem Spiral dynamic®. Těší mě studovat cokoliv, co se týká lidského těla, zajímám se o bylinky, zdravou stravu a vaření, zkoumám psychosomatické souvislosti. Když nepracuji, běhám o 106, ráda tedy poradím i běžcům.

Přesunout se na začátek